24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla, Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu,

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, bir mesaj yayımladı.

‘’Dünyamıza Yön Veren Liderler’’ Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, yayınlamış olduğu mesajında: “Hayatımıza büyük değer katan, bizlere yürüyeceğimiz doğru yolu gösteren, bir aile bireyi olarak gördüğümüz ve her zaman baş üstünde tuttuğumuz öğretmenlerimizin, Öğretmenler Gününü kutluyorum. Onlar, sadece okul hayatımızda ki bilgileri bizlere öğreten değil, saygı, sevgi, güzel ahlak ve hoşgörüyü aşılayarak dünyamıza yön veren liderlerdir.’’ ifadelerine yer verdi. ‘’Bütün öğretmenler bizim için özeldir’’ diyen Başkan İspiroğlu: “Her öğretmen, çocuklarımız için, geleceğimiz için bir umut ışığıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle, Türkiye’nin gelecekteki hedeflerine, dünyadaki değişimine uzak kalmayan, kendini yenileyen, genç nesilleri dünün ve bugünün şartlarına göre değil, geleceğe hazırlayacak olan öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutlarım.’’ dedi.

başkankarasu1

Facebook İle Yorum Yapın

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Etiketler :

Karasu Firma Haberleri

Son Yapılan Yorumlar

Karasu’da Hergün Elektrik Kesintisi için Canan diyorki;

Karasu aziziye mah ve bayramın 2.günü saatlerdir elektrikler yok ? aynı rahatsızlık Sedaş yöneticilerinin evlerinde de varmı acaba Bayram günü biraraya geldiğimiz ailemizin yüzünü görmeden konuşmaya ç

FİSKOBİRLİK üreticinin "emanet" fındığına talip için bayram ali alemdar diyorki;

neden haberiniz var fındık 9 tl düşmüş kendiniz parayı buluyorsunuz

FİSKOBİRLİK üreticinin "emanet" fındığına talip için bayram ali alemdar diyorki;

boşuna o koltukta oturuyorsun lütfü bayratar