Karasu Belediyesi Fen İşleri Md.lüğü mahallelerde çalışmalarını sürdürüyor.

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, dur-durak bilmeden Karasu merkezinde ve merkeze bağlı mahallelerde çalışmalarını sürdürüyor.

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Karasu genelinde çevre temizliği, çiçek dikimi ve çevre düzenleme gibi birçok alanda bakım ve onarım çalışmaları yapıyor. Ekipler, çevre düzenlemesi kapsamında Karasu merkezinde ve merkeze bağlı mahallelerde yeşillendirme ve çevre düzenlemesi çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor.

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Karasu içi ve çevresini görsel estetiğin sağlanması ve daha yeşil görünümün sergilenmesi amacıyla yapılan çalışmalara hız verdi. Ekipler Karasu merkezinde, Sahil Karadeniz caddesi, Aziziye mahallesi ve Karasu girişinde yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürürken aynı zamanda Kurudere mahallesi, Karapınar mahallesi, Darıçayırı mahallesi ve yeni mahallede de ummalı çalışmalarına devam ediyor.

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada; ‘’ Yapılan çalışmaları fırsat buldukça yerinde incelemeye çalışıyorum. Bilindiği üzere Karasu Belediyesinin sınırları Büyükşehir Yasası ile daha da genişledi, hizmet sınırlarımız arttı, fakat bu bizlerin ve ekiplerimizin gözünde büyümedi. Çalışmalarımızı ilçemizin her noktasına ulaştırıyoruz. Görüldüğü gibi ekiplerimiz gecelerini gündüzlerine katarak görsel ve estetik görünümü en üst seviyeye çıkartmaya çalışıyorlar. Çalışmalarımızı, ilçemizi bir adım daha ileriye götürmek için devam ettireceğiz’’ dedi.
Karasu Belediyesi Basın Servisi

karasufen

Facebook İle Yorum Yapın

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Etiketler :

Karasu Firma Haberleri

Son Yapılan Yorumlar

Karasu’da Hergün Elektrik Kesintisi için Canan diyorki;

Karasu aziziye mah ve bayramın 2.günü saatlerdir elektrikler yok ? aynı rahatsızlık Sedaş yöneticilerinin evlerinde de varmı acaba Bayram günü biraraya geldiğimiz ailemizin yüzünü görmeden konuşmaya ç

FİSKOBİRLİK üreticinin "emanet" fındığına talip için bayram ali alemdar diyorki;

neden haberiniz var fındık 9 tl düşmüş kendiniz parayı buluyorsunuz

FİSKOBİRLİK üreticinin "emanet" fındığına talip için bayram ali alemdar diyorki;

boşuna o koltukta oturuyorsun lütfü bayratar