Karasu Televizyonu Alışveriş Ailesi, Karasu Şikayetleri Karasu İstekleri ve Yorumları

►Sizinde Aşağıdaki Benzer Şikayetleriniz Varsa Karasu Şikayetleri Karasu İstekleri Adapazarı Şikayetleri Kocaali Şikayetleri Sakarya İstekleri ve Yorumları Varsa Kamu Kurum ve Kuruluş, Özel Şirketler, Hizmet Aldığınız Firmalardan Şikayetler ve İsteklerinizi, karasutelevizyonu@gmail.com‘a yazın ilgililere iletelim, İkaz Edelim, Sizin adınıza Takip Edelim ve Bu Sayfada Yayınlayalım.

►Karasu Televizyonu Alışveriş Ailesi Tüketici Hakları Takip ve Yardımlaşma Sayfası. Olarak, Vatandaşımızın Şikayet ve İstekleri Burada Yer Alacak, Sonucu da Şikayet Sahibinin Kendisine Bildirilecektir.

şikayet3
<:========================= Aşağıda Örnek Şikayetler:
========================:>

Ahmet Karalı 04 Ekim 2015 – 07:15
Karasu’da İkide Bir Elektrik Kesintisi
ben böyle bir rezalet görmedim İkide Bir elektrik kesintisi yüzünden? Evlerimizde ve işyerlerimiz de Elektrikli cihazlarımız, televizyon ve beyaz eşyalarımız yandı bunları hizmet veren yetkililer bize geri ödeyeceklermi? Kış Geliyor yetkililer tedbir aldılar mı? 2015 yılında bu nasıl bir rezillik eller aya neredeyse yürüyerek gidecek bu belediye ve sedaş ne iş yapıyor anlamadım..
<:======================================================================:>
ihsan üzmez 04 Ekim 2015 – 09:15
Karasu’da yıllardır elektrikler zırt pırt kesilir hiçmi ilgili birimler bunu görmez duymazlar ve cihazlarımıza verdiği zararların haddi hesabı korkunç?
bu yorumu bir çok komşularım eş ve dost lar adına dile getiriyorum,
Bizim vergilerimizle ve ödediğimiz fahiş elektrik faturalarımızla hizmet bumu? Sepaş yetkilileri, Enerji bakanlığı yetkilileri uyumasın işlerini adam gibi yapsın yazıktır günahtır hiçmi vicdnınız sızlamıyor?
Yaşlısı küçük bebeler kış geliyor soğuktan donacaklar ve hastalanacaklar bunu düşünüyorlarmı? fahiş elektrik faturalarına rağmen? Dünyanın neresinde görülmüş bu kadar sıklıkla elektrik kesintisi canımıza tak etti artık.
bu kadar hergün ve sıkça elektrik kesilmesi olurmu? bu iş çocuk oyuncağımı? diğer yorum yapan arkadaşlara da çok teşekkür ederim bu konu ile gerekirse ankaraya yürüyelim arkadaşlar.
<:======================================================================:>
arzu semiz 04 Ekim 2015 – 09:20
Karasu’da Elektrik Kesintisi Hala Devam ediyor.
Karasu’da yıllardır elektrikler zırt pırt kesilir, hiçmi ilgili birimler bunu görmez duymazlar ve ve cihazlarımıza verdiği zararların maddi hesabı korkunç? bu yorumu bir çok komşularım eş ve dost sepaş yetkililerine iletmek adına yazıyorum.
sepaş yetkililerinin acil dikkatine..arzu semiz
<:======================================================================:>
Sakarya Belediyesi Hendek Gül Koop Şoför Davranışları 5 Ocak 2015 14:37 Mücahit C.Sakarya
Erenler yan yol da araç bekliyoruz. Her gün aynı yerden binmemize rağmen şoförlerin bizi almaması ve son sürat sol şeritten kafasını çevirerek geçmesinden bıktık. Zaten araçla giderken de ne hız kurallarına uyuluyor, ne de ayakta yolcu alma kuralına. Halk tipi otobüs almışlar, özürlü aracının bineceği yere koltuk ilave etmişler.
<:======================================================================:>
Sakarya Üniversitesi Araştırma Hastanesi Doktor Eksikliği 20 Kasım 2014 16:15 İsmail E.Sakarya
Sakarya eğitim araştırma hastanesi, onkoloji bölümünde tedavimiz devam etmektedir. Oradaki personelden Allah razı olsun, bu yoğunluğa rağmen her şeye yetişmeye çalışıyorlar. Ama lütfen duyun sesimizi bu serviste bir doktor tek başına nereye kadar.
<:======================================================================:>
Sakarya Akyazı Atatürk İlköğretim Okulu 20 Kasım 2014 09:51 Adalet A.Sakarya Milli Eğitim Bakanlığı
Oğlumun okulunda görev yapan din kültürü öğretmeninden şikayetçiyim. Oğluma ve sınıf arkadaşlarına hem kötü telafuzlarda bulunup, aynı zamanda şiddette göstererek çocuğumun ve diğer öğrencilerin psikolojilerini bozuyor. Ben ve diğer veliler öğretmenden aynı zamanda, okul yönetiminden de şikayetçiyiz. Şikayetimizin dikkate alınıp gereğinin yapılmasını istiyoruz. Ayrıca bu bizim ilk şikayetimiz değil, fakat şikayetlerimiz dikkate alınmıyor. Biz sizden en yakında zamanda bir sonuç bekliyoruz.
<:======================================================================:>
Sakarya Araştırma Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi 17 Haziran 2014 19:27 Gülfem K.
35 haftalık hamileyim, ağrıya dayalı şikayetler sonucu acile geldim. Saat 14:40 civarı beni herhangi bir polikliniğe (Dr Ö.C) yönlendirdiler. Poliklinikteki doktor benimle normal hasta ile ilgilenircesine şunları yaptır bunları yaptır gel şeklinde muhatap oldu. Şuan saat 16:30 ve ben halen hastanede tahlil sonucu beklemekteyim, ağrım devam etmekte.İdrar ve kan tahlillerini maksimum 10 dakika arayla vermeme rağmen idrar tahlilleri dolaptan yeni alındı, kan sonuçlarının çıktığını fakat idrar sonuçlarının çıkmadığını belirttiler. Zaten tahlil numuneleri alınmamıştı, olacak iş değil. Ben kontrole gelmedim, acile geldim
<:======================================================================:>
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Park İle İlgilenmiyor 22 Kasım 2014 10:50Gökhan A.Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediyesi
Camili 1568’de çocuk parkımız var. 2 seneden beri muhtarımıza ve belediyeye söylediğimiz halde ilgilenmiyorlar. Park çok kötü halde demirleri çocuklara zarar verecek, ilgilenmenizi rica ederim.
<:======================================================================:>
Adr Sakarya Travel Bileti Yüksek Ücretle Sattı 29 Aralık 2014 12:25Atilla Y.Sakarya
204.98 tl olan uçak bileti benden 340 tl fazla ücret alındı. Beni bilgilendirmenizi istiyorum, Sakarya Sapanca, Adr Sakarya Travel 26/12/2014.Kaynak: sikayetsitesi
<:======================================================================:>

►Sizinde Yukarıdaki Benzer Şikayetleriniz Varsa Karasu Şikayetleri Karasu İstekleri Adapazarı Şikayetleri Kocaali Şikayetleri Sakarya İstekleri ve Yorumları Karasu ve Çevre ilçelerinin Köylerinin Şikayetleri Karasu İstekleri ve Yorumları Varsa Kamu Kurum ve Kuruluş, Özel Şirketler, Hizmet Aldığınız Firmalardan Şikayetler ve İsteklerinizi, karasutelevizyonu@gmail.com‘a yazın ilgililere iletelim, İkaz Edelim, Sizin adınıza Takip Edelim ve Bu Sayfada Yayınlayalım Sonucu da Şikayet Sahibinin Kendisine Bildirelim. Karasu Televizyonu Alışveriş Ailesi.

►Aile toplumun özüdür. Onu tahribe yönelen her şey toplumun tahribine yönelmiş demektir.
SAMUEL BUTLER

►Günün birinde hepimiz sonsuza dek susacağız. Onun için sevdiklerinize şimdi, Seni seviyorum, demekten çekinmeyin.
GEORGE ELIOT

Facebook İle Yorum Yapın

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Etiketler :

Karasu Firma Haberleri

Son Yapılan Yorumlar

Karasu’da Hergün Elektrik Kesintisi için Canan diyorki;

Karasu aziziye mah ve bayramın 2.günü saatlerdir elektrikler yok ? aynı rahatsızlık Sedaş yöneticilerinin evlerinde de varmı acaba Bayram günü biraraya geldiğimiz ailemizin yüzünü görmeden konuşmaya ç

FİSKOBİRLİK üreticinin "emanet" fındığına talip için bayram ali alemdar diyorki;

neden haberiniz var fındık 9 tl düşmüş kendiniz parayı buluyorsunuz

FİSKOBİRLİK üreticinin "emanet" fındığına talip için bayram ali alemdar diyorki;

boşuna o koltukta oturuyorsun lütfü bayratar