“Kargenç Litvanya Yolcusu”

“Kargenç Litvanya Yolcusu” Kargenç Projelerini zenginleştirmeye devam ediyor. Karasu’dan 5 genç ve 2 öğretmenin katılacağı “Yepyeni Sen” adlı Erasmus+ Gençlik Değişimi projesi gençlerin kendi markasını yaratması ve bu konuda gelişimine yönelik tekniklerin uygulanacağı aktiviteleri içeriyor.

Projeye katılımcı ülkeler; Litvanya (Ev sahibi), Hırvatistan, Romanya ve Türkiye. Proje ile ilgili açıklamada bulunan KARGENÇ Kulüp Başkanı Ersel Aydın; “Litvanya Ulusal Ajansı tarafından desteklenen ‘Yepyeni Sen’ adlı Erasmus+ Gençlik Değişimi Projesi için 14- 22 tarihleri arasında Litvanya’da ülkemizi temsil edeceğiz.

KARGENC KULÜBÜ olarak paydaşı olduğumuz bu proje kapsamında ilçemizde, Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği yapıyoruz.

Gençlerimizin kendilerini geliştirmelerine yönelik aktiviteleri daha geniş bir kitleye ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu konuda önümüzdeki günlerde çok daha fazla etkinlikle gençlerimizin ufkunu genişletmek en önemli amacımızdır” dedi.

Facebook İle Yorum Yapın

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Etiketler :

Karasu Firma Haberleri

Son Yapılan Yorumlar

Karasu’da Hergün Elektrik Kesintisi için Canan diyorki;

Karasu aziziye mah ve bayramın 2.günü saatlerdir elektrikler yok ? aynı rahatsızlık Sedaş yöneticilerinin evlerinde de varmı acaba Bayram günü biraraya geldiğimiz ailemizin yüzünü görmeden konuşmaya ç

FİSKOBİRLİK üreticinin "emanet" fındığına talip için bayram ali alemdar diyorki;

neden haberiniz var fındık 9 tl düşmüş kendiniz parayı buluyorsunuz

FİSKOBİRLİK üreticinin "emanet" fındığına talip için bayram ali alemdar diyorki;

boşuna o koltukta oturuyorsun lütfü bayratar