SİYAM AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Sakarya Kuzey Gazetesi Haber Müdürü Güler Siyam’ın babası Hüseyin Yaşar Siyam, tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yumdu. Siyam’ın ani vefatı sevenlerini yasa boğdu.

Türk Hava Kurumu emeklilerinden merhum Osman Siyam’ın oğlu, Hasan ve merhum Coşkun Siyam’ın kardeşi, Emrullah Demirci’nin damadı ve Sakarya Kuzey Gazetesi Haber Müdürü Güler Siyam ile Ferhat Siyam’ın babası Hüseyin Yaşar Siyam vefat etti.

Bir süre önce geçirdiği rahatsızlık sonucu Yenikent Devlet Hastanesi’ne kaldırılan ve burada tedavisi süren Hüseyin Yaşar Siyam, kalp yetmezliği sonucu hayata gözlerini yumdu. Siyam’ın ani vefatı ailesini ve Sakarya Kuzey Gazetesi’ni yasa boğdu.

Hüseyin Yaşar Siyam’ın cenazesi, 3 Mart Salı günü öğle namazına müteakip Karasu Merkez Camii’nde kılınacak olan cenaze namazının ardından aile kabristanlığına defnedilecek. www.karasutelevizyonu.com “Karasu Televizyonu Ailesi” olarak Merhuma Allah’tan rahmet, Siyam ailesine ve sevenlerine sabır dileriz.

gülerin babası

Facebook İle Yorum Yapın

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Etiketler :

Karasu Firma Haberleri

Son Yapılan Yorumlar

Karasu’da Hergün Elektrik Kesintisi için Canan diyorki;

Karasu aziziye mah ve bayramın 2.günü saatlerdir elektrikler yok ? aynı rahatsızlık Sedaş yöneticilerinin evlerinde de varmı acaba Bayram günü biraraya geldiğimiz ailemizin yüzünü görmeden konuşmaya ç

FİSKOBİRLİK üreticinin "emanet" fındığına talip için bayram ali alemdar diyorki;

neden haberiniz var fındık 9 tl düşmüş kendiniz parayı buluyorsunuz

FİSKOBİRLİK üreticinin "emanet" fındığına talip için bayram ali alemdar diyorki;

boşuna o koltukta oturuyorsun lütfü bayratar