Tekeli’den İspiroğlu’na Teşekkür Ziyareti

Tekeli’den İspiroğlu’na Teşekkür Ziyareti

İspiroğlu’na Teşekkür Ziyareti

Karasu Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ferhat Tekeli, Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’nu ziyaret etti.

Karasu Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ferhat Tekeli ile Müdür Yardımcısı Serkan Çabuk, Öğretmenler günü programı ve mahallem yeşilleniyor projesinde göstermiş oldukları destek ve özveriden dolayı Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’na ve Başkan Yardımcısı Hamza Uğur’a plaket sundular. Tekeli; “İlçemizde belirli çalışmalar yapmak için girişimlerde bulunuyoruz. Bu projelerde bizlerden desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Sayın Mehmet İspiroğlu’na ve Başkan Yardımcımız Sayın Hamza Uğur’a teşekkür ziyaretinde bulunduk. Projelerimiz planladığımız çerçevede devam edecektir. Yanımızda olup bizlerden desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımıza, Başkan Yardımcılarımıza ve tüm daire amirlerimize Karasu Halk Eğitimi Merkezi olarak teşekkürlerimi sunarım” dedi.

İlçemizin geleceğine katkı sağlayacak her projenin destekçisiyiz diyen Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Eğitimcilerimiz geleceğimizi yönlendiren kişilerdir. Onlarla birlikte çalışmak bizleri gururlandırıyor. Karasu Halk Eğitimi Merkezimizin kurslarını ve çalışmalarını yakından takip ediyorum. Müdür ve idarecilerimizin her zaman yanlarında olduğumuzu bildirir, eğitim hayatları boyunca başarılarının devamını dilerim” dedi.

tekelioglu

Facebook İle Yorum Yapın

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Etiketler :

Karasu Firma Haberleri

Son Yapılan Yorumlar

Karasu’da Hergün Elektrik Kesintisi için Canan diyorki;

Karasu aziziye mah ve bayramın 2.günü saatlerdir elektrikler yok ? aynı rahatsızlık Sedaş yöneticilerinin evlerinde de varmı acaba Bayram günü biraraya geldiğimiz ailemizin yüzünü görmeden konuşmaya ç

FİSKOBİRLİK üreticinin "emanet" fındığına talip için bayram ali alemdar diyorki;

neden haberiniz var fındık 9 tl düşmüş kendiniz parayı buluyorsunuz

FİSKOBİRLİK üreticinin "emanet" fındığına talip için bayram ali alemdar diyorki;

boşuna o koltukta oturuyorsun lütfü bayratar